Kim jest Ada Śledź?

Ada Śledź jest znana z programu „Love Island”. Okazało się, że już wkrótce kobieta zadebiutuje na dużym ekranie. Czy sprawdzi się przed kamerą?

Fenomen programu „Love Island”

Uczestnicy pierwszej edycji programu „Love Island” po jego zakończeniu walczą zacięcie o stałe miejsce w rodzimym show biznesie. Jeszcze nie tak dawno media głównie się skupiały na Sylwii Madeńskiej oraz Mikołaju Jędruszczaku. Głośno było także po rozstaniu Moniki Kozakiewicz oraz Pawła Tyburskiego.

Teraz czas na inną uczestniczkę pierwszej edycji tego programu. Ada Śledź dała się poznać w przeszłości jako spora miłośniczka zawrotnych prędkości. Po opuszczeniu „Wyspy Miłości” Ada głównie się spełniało jako influencerka. Na swoim Instagramie promuje niekończącą się ilość produktów. Jednak okazuje się, że niedługo zobaczymy tę kobietę w całkiem innej i nowej roli.

Debiut aktorski

Jak udało się ustalić wielu mediom, Ada Śledź ma w planach także zawojowanie branży filmowej. Pierwszy popis swoich aktorskich zdolności znana wyspiarka zaprezentuje w głośnej ekranizacji książki „Dziewczyny z Dubaju”.

W rozmowie z mediami Ada Śledź wcale nie kryje swojego ogromnego podekscytowania występem w tym filmie. Szczególnie, że jest to film reżyserii genialnej Marysi Sadowskiej. Producentami tej produkcji jest Dorota Rabczewska oraz jej małżonek. Musimy przyznać, że już nie możemy się doczekać tej ekranizacji. Na pewno nie zabraknie wielu emocji, a do tego jesteśmy ciekawi jak niedoświadczona w aktorstwie Ada Śledź poradzi sobie z tak dużym wyzwaniem.