Koniec serialu „O mnie się nie martw” – Aleksandra Adamska jest zbulwersowana

Aleksandra Adamska jest aktorką młodego pokolenia. Największą sławą przyniósł jej serial pod tytułem „O mnie się nie martw”. Niestety serial został przerwany. Sprawdźmy szczegóły i co na ten temat powiedziała Aleksandra Adamska?

Koniec sezonu

Wiemy już oficjalnie, że serial o tytule „O mnie się nie martw” nie zostanie już przedłużony o kolejny sezon. Taka informacja została już przekazana oficjalnie. Dla wielu aktorów, którzy na planie tej produkcji spędzili nawet kilka lat jest to niezmiernie smutna wiadomość.

Jedną z aktorek, którą dotknęła bardzo decyzja Telewizji Publicznej, jest znana aktorka Aleksandra AdamskaAktorka grała Sylwię Małecką. Gwiazda w mediach społecznościowych zdecydowała się opublikować post, w którym wspominała z sentymentem pracę na planie. Podziękowała wszystkim fanom serialu oraz także współpracownikom.

Krytyka wobec Telewizji Polskiej

Aktorka także zdecydowała się na nagranie, w którym dosyć ostro skomentowała decyzję Telewizji Polskiej. Powiedziała, że nie jest w stanie zrozumieć poziomu bezczelności, ignorancji oraz myślenia jedynie o końcu własnego nosa. W kolejnych słowach zwróciła się do swoich fanów i wyraziła swój smutek oraz ogromny żal.

Oczywiście aktorka nie jest znana jedynie z serialu „O mnie się nie martw”. Zagrała także w takich produkcjach jak „Królestwo kobiet”, „Diagnoza”, „Atak paniki” oraz „Druga Szansa”. We wszystkich swoich rolach daje się poznać jako prawdziwa profesjonalistka oraz specjalistka. Widać, że zawsze daje z siebie sto procent.