Kim jest Weronika Heck?

Weronika Heck jest w sieci znana pod pseudonimem „mamikovoko” czy też po prostu jako „mamiko”. Kim jest ta kobieta oraz czym tak naprawdę się zajmuje?

Gdzie zdobyła swoją popularność?

Weronika Heck jest jedną z najpopularniejszych youtuberek w Polsce. Liczba subskrypcji jej kanału przekroczyła już 526 tysięcy, a liczba wyświetleń zbliża się do czterdziestu jeden milionów. Nie będzie zaskoczeniem, jeśli jeszcze dodamy, że pracuje także jako modelka. Z jej urodą jest to wręcz przeznaczenie. Wiemy także, że studiowała resocjalizację.

Wiele osób może kobietę kojarzyć z makijażu gotyckiego oraz także bardzo charakterystycznego stylu ubierania się. Właśnie w tym wcieleniu zdobyła sporą popularność, występując między innymi w teledysku Maryli Rodowicz i Donatana „Pełnia”.

Obejrzało go dotychczas 17 milionów osób, a wielu z nich zainteresowało się natychmiast jej nietypową urodą. Gotycki makijaż, ciemne włosy razem z ciekawymi rysami twarzy youtuberki zachwyciły bardzo wielu internautów.

Bardzo dużą popularność przyniosła jej również gra w Counter-Strike’a. Heck pokazywała wielokrotne swoje poczynania w tejże grze, co dzięki jej urodzie przyniosło bardzo szybko popularność także wśród fanów gier. W tym aspekcie przełomowy był rok 2016, w którym „mamiko” się stała na dobre popularna.

Niesamowita metamorfoza

Jednak obecnie Weronika Heck się bardzo mocno zmieniła. Zerwała całkiem ze swoim gotyckim wizerunkiem, co wynikać może z bardzo wielu spraw. Od zmiany samych zainteresowań zaczynając także do zwiększenia zasięgów przy pomocy różnych stylizacji.