Jaki będzie idealny makijaż do srebrnej sukienki?

Nie wiesz jaki wykonać makijaż do srebrnej sukienki? Świetnie trafiłaś. Dzięki odpowiednio wykonanemu makijażowi poczujemy się niczym gwiazda z czerwonego ekranu. Zobaczmy, który makijaż sprawdzi się najlepiej.

Zachowajmy umiar

Jaki najlepiej będzie pasował makijaż do srebrnej sukienkiNa pewno warto wziąć pod uwagę to, że sukienka w tym kolorze sama w sobie jest bardzo wyrazistym elementem naszej stylizacji. Dlatego też nie możemy wyglądać niczym ozdoba choinkowa. Postawmy w związku z tym na klasyczny makijaż. Połączenie kociego oka ze szminką w kolorze czerwonym jest makijażem tradycyjnym w stylu pin-up. Takowe połączenie ultrakobiece jest w samym wykonaniu niezwykle łatwe. Poza tym pasuje od trudnych kolorów, jak złoto czy też srebro.

Dlaczego tak jest? Srebrna sukienka to element połyskujący naszej stylizacji. Aby móc zachować umiar, warto wykonać makijaż matowy. Wprowadzenie następnych kolorów do srebra może być nieco skomplikowane. Szczególnie gdy sukienka na sobie ma groszki srebrne czy też jest wykonana z koronki srebrzącej się.

Ożywienie twarzy

Makijaż do srebrnej sukienki musi ożywić znacznie naszą twarz. Szary odcień sprawić może, że cera będzie wyglądała ziemiście. Dlatego też odrobinka różu na policzkach oraz kusząca i kobieca szminka nadadzą nam całkiem nowych kolorków. Eyeliner oraz czerwone usta to prawdziwa klasyka. Z nią się nie da kompletnie zabłądzić na ścieżkach modowych. Gdy mamy pewne wątpliwości, to pokuśmy się od razu o zapisanie się do kosmetyczki. Lepiej nie ryzykujmy poważną wtopą.