Kim jest Paulina Żmijewska?

Paulina Żmijewska to żona popularnego aktorka Artura Żmijewskiego. Są małżeństwem już prawie od trzydziestu lat. Mało kto wie, ale poznali się jeszcze w liceum. Bardzo szybko zdecydowali się na bycie razem. Pokonali wszelkie przeciwności i do dnia dzisiejszego żyją sobie z daleka od mediów.

Historia ich miłości

Paulina Żmijewska to przepiękna kobieta, która wygląda bardzo modnie. Ciężko uwierzyć w to, że poznała Artura już w 1984 roku. Poznali się dosyć przypadkowo, ponieważ wpadli na siebie na korytarzu. Paulina wpadła od razu młodemu mężczyźnie w oko.

Po latach Paulina wspomina, że to ona zaproponowała Arturowi spotkanie. A gdzie odbyła się ich pierwsza randka? Raczej nikt by tego nie zgadł. Był to bowiem turniej tańca towarzyskiego. Na studiach czekała ich pierwsza duża próba związku. Studiowali w innych miejscach. Młody aktor podczas studiów zauroczył się w Magdzie Wójcik. Na szczęście Paulina wybaczyła mu to i dzięki temu do dnia dzisiejszego są małżeństwem.

Życie rodzinne

Pobrali się w roku 1992. Później narodziła się Ewa. Nie było to ich jedyne dziecko. Mają również dwóch synów Wiktora i Karola. To Paulina zajmowała się dziećmi, a Artur robił karierę, ale przede wszystkim zarabiał na dom. Jak oboje przyznają ich życie było pełne wyzwań oraz etapów. Początki nie były łatwe, ale z czasem pojawiły się pieniądze. Serialowy Ojciec Mateusz przyznaje, że jest wdzięczny, że nie oszalał oraz nie nagrzeszył. W jego życiu zawsze stawiał sobie na pierwszym miejscu obowiązki, a dopiero później przyjemności. Szaleństwa nie było zbyt wiele.