Magdalena Narożna – kim jest?

Kontrowersyjna, odważna, charyzmatyczna i pochodząca z Łomży Magdalena Narożna jest liderką popularnego zespołu „Piękni i młodzi”, grającego muzykę disco polo. Jej niski i nieco chrypliwy głos oraz chwytliwe teksty piosenek przysporzyły jej setki tysięcy fanów w całym kraju. Jej umieszczona na YouTubie piosenka „Ona jest taka cudowna” została obejrzana ponad siedemdziesiąt milionów razy!

Magdalena Narożna – kariera i ciekawostki

Gwiazda disco polo ma na swoim koncie mnóstwo popularnych hitów, którymi zdobyła serca rodzimej publiczności. Jak sama podkreśla, od małego interesowała się muzyką i już jako nastolatka grała w weselnych kapelach. Później zdobyła wykształcenie higienistki stomatologicznej, ale o muzyce – swojej największej pasji, nie zapomniała.

W 2012 roku utworzyła wraz z ówczesnym mężem zespół Piękni i Młodzi, który początkowo chałturzył na weselach i imprezach lokalnych. Z czasem ośmielili się wrzucić na Youtube swoje autorskie piosenki i w krótkim czasie zyskały one miliony wyświetleń. To zachęciło zespół do rozkręcenia skrzydeł i spróbowania sił nie tylko na weselach. Zespół pojawił się m.in. w konkursie Must be the Music, zyskując dzięki niemu ogromną liczbę fanów. Z czasem Narożna rozstała się z mężem, a zespół – w odnowionym składzie nadal bije rekordy popularności.

Magdalena Narożna prowadzi swój profil na Instagramie, gdzie ma już ponad 184 tysiące followersów. Jest bardzo aktywna w mediach, często pojawia się na różnych, artystycznych wydarzeniach, nie stronie od świateł i fleszy, a na scenie czuje się jak ryba w wodzie.